Parodos pristatymas „Paklosiu Tau po kojom kilimėlį“, skirtas Motinos dienai paminėti Ginkūnuose

ŠRSKC Ginkūnų filialo moterų vokalinis ansamblis „Rasa“ ir mišraus choro „Šaltinis“ moterų grupė pristatė savo kurtus rankdarbius ginkūniškiams.

Susirinkusius svečius gražiausiomis dainomis pasveikino moterų vokalinis ansamblis (vad. Birutė Andriukaitienė, akompanuotoja Jūratė Narvilienė).

Savo megztus darbus: nėrinius, liemenes, megztukus, sijonus pristatė Nijolė Pleikienė, Daina Bajorūnienė. Ligita Nemeikštienė numezgė savo dukrai nuotakos vestuvinę suknelę, demonstravo kitus savo darbus, Vanda Sitnikienė mezga įvairias šlepetes. Elvyra Verner puikiai geba spalvinti  mandalas. Onutė Visminienė tapo mandalas ir daro papuošalus, Vida Freimonienė  – staltieses, takelius, servetėles, Marija Rimkienė kryželiu siuvinėja paveikslus.

Darbštuoles mezgėjas, siuvinėtojas ir tapytojas skambiomis dainomis sveikino Aukštelkės moterų vokalinis ansamblis „Šermukšnėlė“, dovanojo gėlių…

Mišrus choras „Šaltinis“ bei kolektyvai sudainavo „Igiausių metų… „, padėkojo vadovei Birutei Andriukaitienei ir akompanuotojai Jūratei Narvilienei už gerus darbus.

Grožėdamiesi savo ir kitų darbeliais prie kavos puodelio kūrėjai nutarė, kad tokios parodos labai reikalingos ir kita paroda būtų „Atidarius senolių skrynią“. Čia suneštų ir visiems parodytų išsaugotus  savo tėvelių bei senolių darbus.

Vakarą vedė kultūros renginių organizatorė Genovaitė Doftartaitė.

Kviečiame apsilankyti. Paroda veiks iki gegužės 27 d.

 

Genovaitė Doftartaitė

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Ginkūnų filialo informacija