Pakumulšių ąžuolų parkelyje įvyko 10-ji vasaros šventė ,,Pakumulšiai 2021″

Gražiame gamtos prieglobstyje, Pakumulšių ąžuolų parkelyje įvyko 10-ji vasaros šventė ,,Pakumulšiai 2021″. Šventė prasidėjo veiklomis vaikams. Dėkoju Šiaulių rajono savivaldybės Kuršėnų V. Vitkausko bibliotekos darbuotojoms Astai Urbelienei ir Neringai Skėrytei už edukacinius užsiėmimus, Kuršėnų Pavenčių daugiafunkcio centro kūno kultūros mokytojai Reginai Jasnauskienei už sportinių rungčių, linksmųjų estafečių organizavimą. Su didžiuliu džiaugsmu vaikai dalyvavo muilo burbulų šou.

Kaip kasmet, taip ir šiemet vyko kaimo žvejų, šaškių, rankų lenkimo varžybos. Nugalėtojai buvo paskatinti prizais. Šventės dalyviai galėjo pasigrožėti foto nuotraukų iš praėjusių švenčių paroda. Buvo padėkota žmonėms, per tuos 10 metų prisidėjusiems prie švenčių organizavimo.

Kultūrinę šventės dalį pradėjo ir visų dėmesį prikaustė magiškas ŠRSKC darbuotojos Ninos Kundrotienės pasirodymas. ŠRSKC mėgėjų meno kolektyvai dovanojo nuotaikingą koncertą. Tai Gilaičių fil. Sauginių liaudiškos muzikos kapela (vad. R. Krikštanavičienė ir K. Lučinskaitė), Gilaičių fil. Kužių salės moterų vokalinis ansamblis ,,Mėtos,, (vad. K. Lučinskaitė), Raudėnų fil. liaudiškos muzikos kapela ,,Jaunimėlis,, (vad. A. Aušbikavičius), Micaičių fil. Pakumulšių salės moterų vokalinis ansamblis ,,Gaudenė,, (vad. B. Lazdauskytė). Koncertą vainikavo Gilaičių fil. Kužių salės solistės K. Lučinskaitės pasirodymas.

Šventę vedė Ema Stonytė ir Dainius Stasiulis.
Dėkoju Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centrui už pagalbą organizuojant kultūrinę šventės dalį, Kuršėnų kaimiškąjai seniūnijai už šventės vietos paruošimą, Pakumulšių bendruomenei už prizus.
Ačiū visiems dalyvavusiems.
Micaičių fil. Pakumulšių salės meno vadovė Birutė Lazdauskytė
Nuotraukos organizatorių