Dalyviai

Šiaulių regiono dainų ir šokių šventės Kuršėnuose 2022-05-28 d.

Folkloro ansamblių kolektyvai:

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Micaičių filialo Pakumulšių salės folkloro ansamblis

Vadovė Birutė Lazdauskytė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Bazilionų filialo Kurtuvėnų salės  folkloro ansamblis „Kurtuove“

Vadovė Ramunė Mikėnienė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro folkloro ansamblis „Nesenstantys širdimi“

Vadovė Birutė Poškienė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Raudėnų filialo ir Raudėnų mokyklos-daugiafunkcio centro jungtinis folkloro ansamblis „Gerviki“

Vadovės Jovita Lubienė ir  Roma Kybartienė

 

Pakruojo kultūros centro folkloro ansamblis „Verdenė“

Vadovė Ramunė Petraitienė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Verbūnų filialo folkloro ansamblis „Rugelis“

Vadovės Ona Baranauskienė ir Rasa Jurgaitienė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro tradicinių styginių instrumentų grupė

Vadovas Raimondas Sinkevičius

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Bazilionų filialo Bubių salės folkloro ansamblis „Obelėlė“

Vadovai Ramunė Mikėnienė ir Raimondas Sinkevičius

Liaudiškų šokių grupės kolektyvai:

 

 

Šiaulių kultūros centro liaudiškų šokių ansamblio šokių grupė „Kalatinis“

Vadovė Vanda Verkulienė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Ginkūnų filialo senjorų liaudiškų šokių grupė „Dobilas“

Vadovė Asta Rimkuvienė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro senjorų liaudiškų šokių grupė „Diemedis“

Vadovė Loreta Lideikienė

 

Kelmės kultūros centro senjorų liaudiškų šokių grupė „Patrepsėlis“

Vadovė Dijana Bakšienė

 

Radviliškio miesto kultūros centro  tautinių šokių grupė „Patrepsėlis“

Vadovė Romutė Baškevičienė

 

 

Pakruojo kultūros centro senjorų liaudiškų šokių grupė „Laja“

Vadovė Aušra Juciuvienė

 

Joniškio kultūros centro senjorų liaudiškų šokių ansamblio šokių grupė „Jievaras“

Vadovas Vitoldas Krajinas

 

Radviliškio miesto kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Šelmiai“

Vadovas Edmundas Verpetinskas

 

Panevėžio bendruomenių rūmų senjorų liaudiškų šokių gruė „Linas“

Vadovė Zita Rimkuvienė

 

Akmenės rajono savivaldybės kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Alsa“

Vadovė Birutė Viktoravičiūtė

 

 

Šiaulių kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Vajaunas“

Vadovas Romualdas Laugalis

 

Pakruojo kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Reketys“

Vadovė Sigutė Malinauskienė

 

Šiaulių miesto vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Šėvulis“

Vadovė Greta Šveikauskaitė

 

Šiaulių miesto VŠĮ „Šermukšnio kekė“ vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Šermukšnis“

Vadovė Indrė Šerpytienė

 

Radviliškio rajono Šeduvos kultūros ir amatų centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Gintaris“

Vadovė Joana Vasiliauskienė

 

Šiaulių rajono Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos jaunučių liaudiškų šokių I-oji grupė

Vadovė Loreta Lideikienė

 

Šiaulių rajono Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos jaunučių liaudiškų šokių II-oji grupė

Vadovė  Loreta Lideikienė

 

Šiaulių rajono Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro jaunučių liaudiškų šokių grupė

Vadovė Loreta Lideikienė

 

Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos 1-2 klasių jaunučių liaudiškų šokių grupė

Vadovė Loreta Jokubaitienė

 

Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijos 3-osios klasės liaudiškų šokių grupė

Vadovė Sandra Valčikienė

 

Šiaulių rajono Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų jaunučių liaudiškų šokių grupė

Vadovė Nijolė Liaudanskienė

 

Akmenės rajono savivaldybės kultūros centro jaunių liaudiškų šokių grupė

Vadovė Birutė Viktoravičiūtė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros vaikų liaudiškų šokių studijos „Diemedėlis“ jaunių grupė

Vadovė Loreta Lideikienė

 

Akmenė rajono „Saulėtekio“ progimnazijos jaunių liaudiškų šokių grupė

Vadovė Sigutė Gadžij

 

Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos vaikų liaudiškų šokių studijos „Kibirkštėlė“ jaunių grupė

Vadovė Sandra Paulavičienė

 

Šiaulių Dainų progimnazijos vaikų liaudiškų šokių studijos „Šermukšnėlė“ jaunių grupė

Vadovė Indrė Šerpytienė

 

Šiaulių miesto Juventos progimnazijos liaudiškų šokių kolektyvo „Liuoksinis“ jaunių grupė

Vadovė Asta Rimkuvienė

 

Šiaulių miesto Jovaro progimnazijos vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Šėltinis“ 7-oji grupė

Vadovai: Romualdas Laugalis, Violeta Laugalienė, Greta Šveikauskaitė

 

Šiaulių miesto Jovaro progimnazijos vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Šėltinis“ 6-oji grupė

Vadovai: Violeta Laugalienė, Romualdas Laugalis, Greta Šveikauskaitė

Šiaulių miesto Jovaro progimnazijos vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Šėltinis“ 5-oji grupė

Vadovai: Violeta Laugalienė, Romualdas Laugalis, Greta Šveikauskaitė

 

Mažeikių choreografijos mokyklos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija „Kauškutis“

Studijos meno vadovė Jolanta Tendienė, baletmeisterė Ramunė Zelbienė

 

Šiaulių miesto Juventos progimnazijos liaudiškų šokių kolektyvas „Liuoksinis“ merginų grupė

Vadovė Asta Rimkuvienė

 

Akmenės rajono Akmenės gimnazijos merginų liaudiškų šokių grupė „Akimirka“

Vadovė Nijolė Milaševičienė

Akmenės rajono savivaldybės Akmenės kultūros namų merginų liaudiškų šokių grupė „Akmenėja“

Vadovė Nijolė Milaševičienė

 

Šiaulių Dainų progimnazijos liaudiškų šokių studijos „Šermukšnėlė“ merginų grupė

Vadovė Indrė Šerpytienė

 

Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos ir Joniškio rajono savivaldybės neformalaus vaikų švietimo šokių studijos „Kibirkštėlė“ merginų grupė

Vadovė Sandra Paulavičienė

 

Akmenės rajono savivaldybės kultūros centro merginų liaudiškų šokių grupė „Rytagonė‘

Vadovė Birutė Viktoravičiūtė

 

Joniškio rajono Žagarės gimnazijos merginų liaudiškų šokių grupė

Andrius Petkauskas

 

Kelmės kultūros centro merginų liaudiškų šokių grupė

Vadovė Dijana Bakšienė

 

Mažeikių choreografijos mokyklos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija „Kauškutis“

Studijos meno vadovė Jolanta Tendienė, baletmeisterė Olga Gross

 

Radviliškio rajono Baisogalos kultūros centro jaunimo liaudiškų šokių grupė „Žolynėlis“

Vadovė Jūratė Kačiukevičienė

 

Joniškio Mato Slančiausko progimnazijos ir Joniškio rajono savivaldybės neformalaus vaikų švietimo šokių studijos „Kibirkštėlė“ jaunimo grupė

Sandra Paulavičienė

 

Šiaulių miesto Juliaus Janonio gimnazijos šokių kolektyvo „Liuoksinis“ jaunuolių grupė

Vadovė Asta Rimkuvienė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro vaikų liaudiškų šokių studija „Diemedėlis“ jaunimo grupė

Vadovė Loreta Lideikienė

 

Šiaulių miesto Jovaro progimnazijos vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Šėltinis“ 8-oji grupė

Vadovai: Romualdas Laugalis, Violeta Laugalienė, Greta Šveikauskaitė

 

Šiaulių miesto Jovaro progimnazijos vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Šėltinis“ 9-oji grupė

Vadovai: Violeta Laugalienė, Romualdas Laugalis, Greta Šveikauskaitė

 

Šiaulių miesto Jovaro progimnazijos vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Šėltinis“ 10-oji grupė

Vadovai: Violeta Laugalienė, Romualdas Laugalis, Greta Šveikauskaitė

 

Šiaulių miesto Jovaro progimnazijos vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblis „Šėltinis“ 11-oji grupė

Vadovai: Violeta Laugalienė, Romualdas Laugalis, Greta Šveikauskaitė

 

Akmenės rajono Saulėtekio progimnazijos jaunimo liaudiškų šokių grupė

Vadovė Sigita Gadžij

 

Mažeikių choreografijos mokyklos vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių studija „Kauškutis“

Studijos meno vadovė Jolanta Tendienė, baletmeisterė Ramunė Zelbienė

 

Liaudiškų dainų ir šokių ansamblių dalies kolektyvai:

 

 

Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos dainų ir šokių ansamblis „Šviesa“

Vadovai: Jolanta Kisielytė-Sadauskienė, Loreta Putvinskaitė-Vičienė, Algirdas Jedemskij, Vilius Tavoras

 

Lietuvos vaikų ir jaunimo centro šokių ansamblis „Ugnelė“

Vadovės: Ligita Didžiulienė ir Gailė Krakauskienė

 

Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių ansamblis „Žirginėliai“

Vadovė Sonata Kazlauskytė

 

Telšių kultūros centro dainų ir šokių ansamblis „Mastis“ choro grupė

Vadovė Ernesta Dargužienė

 

Utenos kultūros centro šokių ir dainų ansamblis „Vieversa“

Vadovė Roberta Macelienė

 

Vilniaus Kirtimų kultūros centro liaudiškų šokių ansamblis „Vilniaus Pynimėlis“

Vadovas Edgaras Suprunas

 

Vilniaus universiteto dainų ir šokių ansamblis

Vadovai: Eugenijus Čiplys, Virginija Alenskienė, Roberta Leščinskaitė, Albertas Švelginas, Dovilė Mačiukaitė-Krasauskienė

 

Vilniaus universiteto liaudiškos muzikos ansamblis „Jaunimėlis“

Vadovai: Bronislovas Glovickis ir Gabrielė Kulienė

 

Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos šokių kolektyvas „Versmė“

Vadovė Ligita Vaičiūnaitė

 

Kauno technologijos universiteto tautinio meno ansamblis „Nemunas“

Vadovai:  Margarita Tomkevičiūtė, Vilma Tiškevičienė, Roma Paulauskienė, Gediminas Micka, Asta Bogdanienė, Raimundas Kukanauskas, Romas Sadzevičius

 

Vilniaus kolegijos dainų ir šokių ansamblis „Voruta“

Vadovai: Laimutė Skuodienė, Evaldas Račkauskas, Irma Čepauskaitė, Darius Cibulskis, Dainius Petručionis, Auksė Eglė Stankevičienė

 

Vilniaus Užupio gimnazijos tautinių šokių grupė „Už upės“

Vadovė Ligita Vaičiūnaitė

 

Kauno miesto liaudiškų šokių ansamblio „Ratava“ vokalinė grupė

Vadovė Roma Paulauskienė

 

Vilniaus miesto liaudiškų šokių grupė „Joris“

Vadovė Roberta Leščinskaitė

 

Vilniaus universiteto alumnų dainų ir šokių ansamblis „Jievaras“

Vadovas Vytautas Buterlevičius

 

Klaipėdos miesto tautinių instrumentų orkestras „Trimitatis“

Vadovai: Algytė Merkelienė, Vytautas Tetenskas, Loreta Tumanovienė, Anatolijus Tumanovas.

 

Liaudiškų kapelų kolektyvai:

 

 

Kelmės kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Kelmynė“

Vadovas Gerimantas Rukas

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Salduva“

Vadovas Algimantas Jonas Bartašius

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Ginkūnų filialo liaudiškos muzikos kapela „Švedė“

Vadovė Zita Bružienė

 

Baisogalos kultūros centro liaudies kapela „Žvangulis“

Vadovas Vilimas Malinauskas

 

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Gruzdžių filialo liaudiškos muzikos kapela

Vadovas Marius Tarasevičius

 

Pakruojo kultūros  centro liaudiškos muzikos kapela

Vadovas Gintautas Gvazdauskas

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Kairių filialo Šilėnų liaudiškos muzikos kapela „Šilas“

Vadovė Gitana Svirplienė

 

Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos liaudiškos muzikos kapela

Vadovė Edita Rudienė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Raudėnų filialo liaudiškos muzikos kapela „Jaunimėlis“

Vadovas Algis Aušbikavičius

 

Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos liaudiškos muzikos ansamblis „Saulė“

Vadovas Darius Daknys

 

Vaikų ir suaugusiųjų chorai:

 

Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“

Vadovas Remigijus Adomaitis

 

Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos choras „Viva melodica“

Vadovė Loreta Mikutienė

 

Šiaulių Juventos progimnazijos jaunių choras „Melodija“

Vadovė Loreta Mikutienė

 

Joniškio Saulės pagrindinės mokyklos jaunučių choras

Vadovai Aldona Vasiliauskienė ir Arijus Ivaškevičius

 

Kuršėnų meno mokyklos jaunių choras „Da Capo“

Vadovė Hana Mockienė

 

Kuršėnų meno mokyklos jaunučių choras

Vadovė Hana Mockienė

 

Joniškio rajono Skaistgirio gimnazijos jaunių ansamblis

Vadovė Rita Eidukienė

 

Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Žagarės filialo jaunučių ansamblis

Vadovė Rita Eidukienė

 

Šiaulių menų mokyklos muzikos studija „En-den-du“

Vadovės Stanislava Rusevičienė ir Laura Dudnikienė

 

Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos jaunučių choras ,,Muzika“

Vadovė Ginta Palujanskienė

 

Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro mokinių vokalinis ansamblis „Garsų paletė“

Vadovė Vaida Vielavičienė

 

Šiuolaikinių šokių grupės:

 

Jungtinis Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro šiuolaikinių šokių kolektyvas „Čip čip“ ir Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos 3c klasės šokių kolektyvas

Vadovės Gitana Ramanauskaitė ir Rima Navickienė

 

Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos šokių grupė „Dance mix“

Vadovė Ingrida Levitaitė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro šokių grupė „Jamp“

Vadovė Gintarė Pučinskienė

 

Kuršėnų neformaliojo vaikų švietimo programos ,,Šokis medijų erdvėse“ studija ,,Mažasis baletukas“

Vadovė Aneta Saliamonavičė

 

Kuršėnų neformaliojo vaikų švietimo programos ,,Šokis medijų erdvėse“ studija ,,Lyra“

Vadovė Aneta Saliamonavičė

 

Šiaulių rajono  Daugėlių progimnazijos mokinių šokių grupė ,,Tiko“

Vadovė Aneta Saliamonavičė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Drąsučių filialo šiuolaikinio šokio grupė „Iris“

Vadovė Inga Jonuškienė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Gilaičių filialo Kužių salės šokių grupė „Saulė“

Vadovė Irena Dunauskienė

 

Šiaulių rajono Kužių mokyklos šokių grupė „Vaivoryštė“

Vadovė Irena Dunauskienė

 

Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos mokinių šiuolaikinių šokių grupė

Vadovė Loreta Jokubaitienė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Meškuičių filialo šiuolaikinių šokių grupė ,,Aqua“

Vadovė Loreta Morkūnienė

 

Šiaulių rajono Meškuičių gimnazijos šokių grupė „Step“

Vadovė Sandra Valčikienė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Naisių filialo šiuolaikinių šokių grupė „Stilius“

Vadovė Danutė Kazlauskienė

 

 

Šiaulių rajono Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazijos šokio grupė „Mozaikėlė“

Vadovė Nijolė Liaudanskienė

 

Šiaulių menų mokyklos šiuolaikinių šokių kolektyvas „Asorti“

Vadovė Vilma Račkauskienė

 

Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijos šiuolaikinių šokių grupė

Vadovė Irena Dunauskienė

 

Vilkaviškio šokio studija ,,Šokantys bateliai“

Vadovė Vilija Jakubauskė

 

 

Suaugusiųjų chorai:

Valstybinis choras „Vilnius“

Meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Artūras Dambrauskas

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro jaunimo choras „Melomanai“

Vadovės Jovita Bražukienė ir Nerilė Bernotienė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro mišrus choras „Gija“

Vadovė Jovita Bražukienė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro mišrus choras „Ventus“

Vadovė Hana Mockienė

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Ginkūnų filialo mišrus choras „Šaltinis“

Vadovė Birutė Andriukaitienė

 

Kelmės kultūros centro mišrus choras „Cantio“

Vadovė Dalia Miklovienė

 

Šiaulių kultūros centro kamerinis choras „Vasara“

Vadovas Kornelijus Luotė

 

Radviliškio rajono Baisogalos kultūros centro mišrus choras „Naktikovas“

Vadovė Neringa Bernadickienė

 

Akmenės rajono savivaldybės kultūros centro mišrus choras ,,Cementininkas“

Vadovė Žydrūnė Kazlauskaitė

 

Šiaulių Romuvos gimnazijos mišrus choras „Bene Notes“

Vadovė Aušra Kardašienė

 

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mišrus choras

Vadovė Rita Daukantaitė

 

Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos moterų vokalinis ansamblis „Retro“

Vadovė Rita Eidukienė

 

Šiaulių kultūros centro kamerinis choras „Bičiuliai“

Vadovė Rita Daukantaitė

 

Šiaulių 1-osios muzikos mokyklos mergaičių choras „Gama“

Vadovė Daina Kavaliauskienė

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Bridų filialo Gegužių moterų vokalinis ansamblis „Gegužė“

Vadovė Stanislava Rusevičienė

 

Pakruojo kultūros centro moterų vokalinis ansamblis

Vadovė Laura Dudnikienė

 

Atlikėjai:

 

Lietuvos kariuomenės orkestras

Orkestro vadovas, kapelmeisteris majoras Egidijus Ališauskas

 

Populiariosios muzikos grupė „Vairas“ ir atlikėjas Rolandas Janušas

Populiariosios muzikos atlikėja Laura Remeikienė