„Kas dieną – po naujieną“

2020-05-08

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro darbuotojai karantino laikotarpiu su kolegomis aktyviai bendrauja ir aptaria darbus bei vykdo repeticijas su kolektyvų dalyviais nuotoliniu būdu.

Jaunimo choro „Melomanai“ dalyviai nuo pat pirmos nuotolinės vaizdo konferencijos aptarė repeticijų ypatumus, planus, idėjas, pasiskirstė darbais. Tuo pačiu pasidžiaugė, kad prisijungė narė iš Londono, kuri turės galimybę dalyvauti repeticijose ir prisidės prie naujo projekto.

 

Mišrus choras „Gija“ nuotoliniu būdu dainuoja atskirais balsais (sopranai, altai, tenorai, bosai), tai visai neblogas būdas pakartoti dainų partijas, pasimokyti naujų. Žinoma, kiekvienas dalyvis dainuoja po vieną. Tada išsakomos pastabos kiekvienam. Kas nedrįsta dainuoti po vieną prie visų, turi galimybę atsiųsti savo įdainuotas partijas vadovei. Susitikti visiems yra labai smagu, nes dalyviai pasiilgę vieni kitų. Nors bendravimas nuotoliniu būdu niekada neatstos gyvo bendravimo, bet geriau jau taip, negu visai nieko. Galima pasidžiaugti, kad virtualiose repeticijose gali dalyvauti ir nariai, kurie dėl atstumo negalėdavo dalyvauti kolektyvo repeticijose (gyvena Vilniuje, Turkijoje, Jordanijoje, Anglijoje). Tokiu būdu jie galėtų prisijungti prie kolektyvo, kai bus ruošiamasi Dainų šventei. Mokėdami Dainų šventės repertuarą (2022 m.), galės dalyvauti ir pačioje Dainų šventėje.
ŠRSKC Drąsučių moterų klubo „Gyvenimo prieskoniai“ narės dažnai bendrauja per ZOOM programėlę, aptariami nuveikti ir ateityje laukiantys darbai. Kiekvieną savaitę moterų klubas vykdo iššūkių savaites. Programėlės pagalba labai lengva susitikti ir pabendrauti. Labai džiugu, kad tokiu sunkiu laiku galima susitikti tokioje virtualioje erdvėje.
Bridų filialo moterų vokalinio ansamblio „Vovingė“ repeticijos tęsiasi nuotoliniu būdu. Jų metu narės mėgsta ne tik repetuoti ir pabendrauti, bet ir pajuokauti, pašmaikštauti.
Nors Kužių salės suaugusiųjų dramos kolektyvo nariai skundžiasi, kad nuotoliniu būdu repetuoti sunkoka, bet stengiasi šį iššūkį įveikti ir pasidalinti džiaugsmais.
Filialų kultūros renginių organizatoriai kasmėnesinius susitikimus organizuoja nuotoliniu būdu.
Ginkūnų filialo darbuotojai su malonumu bendrauja vaizdo programų pagalba.
Informuojame, kad Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centre nuotoliniu būdu dirba 52 darbuotojai, darbo vietose dirba 28 darbuotojai, kasmetinėse atostogose 10 darbuotojai, serga 2 darbuotojai, vaiko priežiūros atostogose – 4.