„Kas dieną – po naujieną“

2020-05-04

Mama, tai gražiausias žodis iš visų, o į jį sutelpa visi kiti… Būti mama, tai viena kilniausių ir švenčiausių pareigų žemėje. Todėl padėkos žodžių mamai niekad nebus per daug. 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro rajono darbuotojai, kolektyvų dalyviai ir bendruomenių nariai siunčia šilčiausius sveikinimus visoms mamoms! 

Sveikinimas iš Bazilionų.

 

Bridų filialo sveikinimas.

 

Drąsučių filialo bendruomenė pasveikino mamas skambiomis dainomis ir posmais.

 

   

Akcija „Pasveikink mamas ir močiutes su Motinos diena“ Pakumulšiuose pavyko – mamoms ir močiutėms buvo tikrų tikriausias siurprizas.

 

Žarėnuose pražydo gėlės mamoms…

 

O Gruzdžių filialo muzikantai sugalvojo pratęsti karantininį koncertą Motinos dienos proga. Koncertus per atstumą jie surengė Sveikiuose, Račiuose, Valdomuose, Žioguose, Šiupyliuose ir paskutinį koncertinio turo uždarymo koncertą Dargaičiuose. Kai kurių miestelių žmonės buvo maloniai nustebinti, nes koncertas pas juos vyko pirmą kartą po daugelio metų. Gruzdžiuose padedant Gruzdžių bendruomenei buvo surengta akcija „Tau MAMA“, kurios metu kiekvienas miestelio gyventojas, sutartoje vietoje, galėjo atnešti ir pasodinti dirbtinę gėlę.

 

Skambūs sveikinimai Rėkyvoje.

 

Ginkūnų filialo darbuotojų sveikinimai.

 

Balandžio 30-osios pavakarę Šilėnuose – krepšinio aikštelėje renginio organizatorė ŠRSKC Kairių filialo meno vadovė Gitana Svirplienė kvietė visus pažvelgti pro langus. Pasveikino visus žiūrovus su artėjančia Motinos diena, skyrė dainas Šilėnų mamoms, močiutėms. Renginį papuošė Kairių filialo vokalo studijos solistė Raminta Kondratenko. Žiūrėjusioms koncertą mamytėms buvo įteiktos dovanėlės-paveiksliukai su palinkėjimais. Šeštadienį – gegužės 2 dieną Motinos dienos paminėjimas vyko Kairių miestelyje. Kairių filialo kultūros darbuotojai Gediminas Balčiūnas ir Ramutė Grublienė, leisdami įrašus, važinėjo Kairių miestelio gatvėmis. Žmonės šypsojosi, mojavo, dėkojo už tokį šaunų ir gražų sumanymą.

 

Saulėtą ketvirtadienio popietę ŠRSKC Naisių filialo kultūros darbuotojos surengė mini sveikinimus-koncertinius pasirodymus Naisių kaimo mamoms ir močiutėms. Savo mamytėms eiles, dainas ir šokius dovanojo Ema Latakaitė, Rocijo Ivaškevičiūtė, Erikas Balsys, Aurėja ir Brigita Survilaitės.  Visų mamų akyse spindėjo nuostaba ir džiaugsmo ašaros. Gėles įteikėme laikantis saugumo reikalavimų.

 

Meškuičių filialas artėjančios Mamos dienos proga surengė Meškuičių gimnazijos vaikų piešinių parodėlę  ,,Už lango aš ir mama”. Skambant muzikai akį traukė spalvoti piešiniai, kurie kvietė  nors trumpam sustoti ir pasidžiaugti jais. Internetinio puslapio paskyroje pasiųstas muzikinis sveikinimas-filmukas, kuris ne vieną nuskraidino į prisiminimus. Skambant dainoms ir linkėjimams mamai buvo pravažiuota Meškuičių miestelio gatvėmis.

Gilaičių filialo darbuotojos: Regina Krikštanavičienė, Kristina Lučinskaitė ir Lina Kasparienė sveikino nuotoliniu būdu Kužių, Sauginių, Smilgių ir Gilaičių mamas.

Akimirkos iš Motinos dienos koncerto Šakynoje.

 

Informuojame, kad Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centre nuotoliniu būdu dirba 50 darbuotojai, darbo vietose dirba 28 darbuotojai, kasmetinėse atostogose 13 darbuotojai, serga 1 darbuotojas, vaiko priežiūros atostogose – 4.