Pilietinė akcija–minėjimas „Laisvės vėjo gūsis“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečiui, Ginkūnuose

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį lopšelis-darželis, kultūros centras, seniūnija, Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla ir seniūnijos bendruomenė surengė akciją-minėjimą ,,Laisvės vėjo gūsis“. Šventė prasidėjo Lietuvos Valstybės himnu. Susirinkusius sveikino Ginkūnų seniūnijos seniūnė Vilija Kvasienė, Šiaulių rajono savivaldybės tarybos narys   A. GRUBLIAUSKIS, mokyklos direktorė D. JAGMINIENĖ. Istorijos mokytoja A. Šivickaitė pasakojo apie nepriklausomybę.

Toliau skambėjo lopšelio-darželio ir mokyklos vaikų posmai ir dainos apie tėvynę – Lietuvą. Gražiausias dainas dovanojo ir mišrus choras „Šaltinis“. Kartu su mokyklos šokėjais šokome „Malūnėlį“. Renginį vedė seniūnė Vilija Kvasienė. Akcijos pabaigoje kultūros darbuotojai pakvietė prie bendrystės vaišių – karšto sultinio. Dėkojame už įamžintas šventės akimirkas Laimiui Šliažui, Tomui Šiuriui, Daliai Vasilkevičienei ir visiems  už aktyvų dalyvavimą akcijoje–minėjime „Laisvės vėjo gūsis“. Trispalviai žibintai ir malūnėliai dar ilgai džiugins ginkūniškius.

 

ŠRSKC Ginkūnų filialo informacija