Kuršėnuose įžiebta Kalėdų eglutė

Penktadienį gausus būrys kuršėniškių ir miesto svečių susirinko į L. Ivinskio aikštę. Visi laukė to memento, kada bus įžiebta Kalėdų eglė. Pašauktas Kalėdų Senelis tuoj pat atsirado, o su juo Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras, LR Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė, Kuršėnų seniūnijos seniūnas Vytautas Gedmontas, išrinkti Kuršėnų seniūnaičiai. Kalėdų Seneliui ir Rajono savivaldybės merui Antanui Bezarui ištarus magiškus žodžius, Kalėdų eglė suspindo visomis vaivorykštės spalvomis.

Teatralizuoto šou metu visi mažieji kuršėniškiai tapo Holivudo aktoriais ir žvaigždėmis, o Kalėdų Senelis savo namelyje priemė visus, kurie laukė kelėdinių dovanėlių. Vaikai Kalėdų Seneliui pasakojo, kokie geri jie buvo per šiuos metus, deklamavo eilėraščius, dainavo daineles.

Aplink Kalėdų eglę su vežimu zujo pulkelis peliukų bei žiurkėnų (vaikų tetro „Ikaras“ aktorių), jie mielai su visais linksminosi, krėtė visokius „šposus“, fotografavosi.

Šventėje koncertavo atlikėjas Ruslanas Kirilkinas, dangus nušvito nuo šventinio fejerverko.

Šventės metu Rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras turėjo užduotį  įteikti UAB „Kuršėnų autobusų parkas“ vairuotojui Algirdui Kiriliauskui tarptautinį apdovanojimą. Kuršėnus pasiekė Tarptautinės kelių transporto sąjungos (IRU) diplomas ir medalis, skirtas geriausiems kelių transporto vairuotojams, kurie populiarina savo profesiją, yra lojalūs savo įmonėms bei kurių veikla prisideda prie kelių eismo saugumo didinimo ir teigiamo profesinio įvaizdžio formavimo.

 

Zigmas Ripinskis

Gautas sutikimas viešinti.

Foto akimirkos V. Melvydaitės ir Z. Ripinskio