XXIII Rajoninė vokalinių ansamblių šventė Žarėnuose

Šeštadienio popietę ŠRSKC Šakynos filialo Žarėnų salėje vyko XXIII rajono vokalinių ansamblių šventė „Aš atidarysiu dainų skrynelę“. Į naujai sutvarkytą, dar dažais kvepiančią salę rinkosi dainų mylėtojai iš įvairių rajono kampelių.

Šventės vedėjai, ŠRSVB Gilaičių ir Kužių bibliotekų bibliotekininkė Rita Bielskienė ir ŠRSKC Gruzdžių filialo renginių organizatorius Gintaras Kiura, S. Nėries eilėmis pradėję renginį džiaugėsi, kad romansų šventė jau septintus metus iš eilės sukviečia dainorėlius į Žarėnus.

„Šakynos filialo renginių organizatorė Sigita Butvidienė, pati dainuojanti Žarėnų salės moterų ansamblyje, yra ne dejuojantis, bet einantis ir darantis žmogus, todėl visada malonu dalyvauti renginiuose, kuriuos organizuoja Sigita.“- sakė renginyje dalyvavusi Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro direktorė Jovita Lubienė.

Į šventę atvyko kolektyvai iš Kužių, Meškuičių, Naisių, Pakapės, Voveriškių, Šakynos. Dalyvavo ir Žarėnų moterų vokalinis ansamblis. Skambėjo ne tik romansai.  Išskirtiniu skambesiu nustebino Bridų filialo Voveriškių vokalinis ansamblis, vadovaujamas Daivos Kembrienės. Net po du kolektyvus paruošė Meškuičių filialo meno vadovė Rasa Zelbienė, Šakynos filialo vadovas Alfonsas Giedra, Gilaičių filialo vadovė Kristina Lučinskaitė, Bridų filialo meno vadovė Daiva Kembrienė.

Melodija keitė melodiją, skambėjo eilės apie meilę, širdies skausmus. Labai šiltai visiems meno žmonėms padėkojo centro direktorė J.Lubienė, Šakynos seniūnas M. Gedvila. Žarėnų salės šeimininkė S. Butvidienė kolektyvų vadovams dovanojo rankų darbo dovanėles. Ilgai netilo kalbos prie kavos puodelio, o skirstėsi dainininkai su viltimi po metų vėl susitikti Žarėnuose.

 

Sigita BUTVIDIENĖ

ŠRSKC Šakynos filialo informacija

Gautas sutikimas informacija viešinti