Į Meškuičius atskrido ,,Vilties paukštė‘‘

Daugelį metų Lietuvos neįgaliųjų draugija rengia ir puoselėja vokalinių ansamblių festivalį-konkursą ,,Vilties paukštė‘‘.  Džiugu, kad negalią turintys žmonės dainuoja, tai  įrodė kolektyvų gausa, rugsėjo-spalio mėnesiais vykusiuose regioniniuose atrankos turuose dainavo virš  šešiasdešimties  vokalinių ansamblių. Šiemet konkursas buvo skiriamas Baltijos kelio 30-mečiui paminėti.

Viename iš regioninių turų , Plungės Kultūros centre, į baigiamąjį koncertą buvo atrinktas ir Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos, Meškuičių padalinio moterų vokalinis ansamblis ,,Viltis‘‘ (vadovė Rasa Zelbienė).

Finaliniam koncertui-konkursui  meškuitietės ruošėsi  labai atsakingai, negailėjo laiko papildomoms repeticijoms, stengėsi atidirbti kiekvieną natą, kiekvieną akordą. Ir jų triūsas neliko neįvertintas. Susumavus konkurso balus, buvo paskelbtas 2019 metų  absoliučiai geriausias neįgaliųjų vokalinis ansamblis, kuriuo ir tapo ansamblis ,,Viltis‘‘.  Komisija pasidžiaugė ansamblio  muzikalumu, kūrinių sudėtingumu, programos išpildymu, subtiliu akompanimentu, kūrinių aranžuotėmis, kurias kolektyvui aranžavo vadovė Rasa Zelbienė.

Ansambliui buvo įteikta Lietuvos neįgaliųjų draugijos įsteigta  ,,Vilties paukštės‘‘ statulėlė. Kolektyvui taip pat savo prizą-angelą, įteikė ir Lietuvos neįgaliųjų departamentas.

Laimėtas prizas įkvepia tolimesniems darbams, nesustoti, kurti, tobulėti   ir skristi vilties paukštės sparnais .

 

 

Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos, Meškuičių padalinio pirmininkė Gražina Steponavičienė