Joninių šventė Raudėnų seniūnijoje

Trumpiausia metų naktis neįsivaizduojama be tradicijų, linksmybių, Jonų ir Janinų sveikinimų bei kitų pramogų. Šiais metais Raudėnų kultūros namų darbuotojai sukvietė seniūnijos gyventojus į  Jonines, kurios dovanojo daug gerų emocijų ir akimirkų.

Birželio 22 dieną Raudėnuose  buvo švenčiama  Joninių šventė. Vakare, nudirbę visus darbus, kas poromis, o kas gausesniais būreliais traukė į kultūros namų parkelį, kur visų laukė smagus koncertas.

Šventės metu vaikai ir suaugusieji buvo kviečiami nusipiešti sau skirtukus knygoms, pažaisti įvairius stalo žaidimus, kuriuos paruošė Raudėnų bibliotekininkė Danutė Slavinskienė, vyko įvairios rungtys ir žaidimai, buvo vaišinamasi magiška žolelių arbata, skania moliūgiene. Šventėje liepsnojo Raudėnų seniūnijos  seniūno uždegtas laužas,kad visi norai ir lūkesčiai išsipildytų , magišką vakarą buvo plukdomi Raudos upelyje vainikėliai, iki vėlyvo vakaro visi susirinkę linksminosi gegužinėje.

Kiekvienas, apsilankęs Joninių šventėje, kūrė tokią istoriją, kuri dovanojo gražias akimirkas, leido džiaugtis šalia esančiais žmonėmis, pamiršti rūpesčius ir linksmintis. Už tokią galimybę dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie to, kad raudėniškiai  ir miestelio svečiai galėtų mėgautis švente.

 

Loreta Aušbikavičienė

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Raudėnų filialo informacija