Joninių – Rasų šventė Bridų parke

Yra metuose viena šventė  kuri, nori ar nenori ,priverčia sustoti ir  pažvelgti  Motinai Gamtai tiesiai į akis, tai – Joninės, dar Rasomis , Kupolinėmis vadinamos . Jau vien išgirdus pavadinimus prieš akis iškyla miškas, pievos, Joninių laužas ir besiskleidžiantis paparčio žiedas.

Bridų  parkas tą gražų ir šiltą  biželio 22 – osios vakarą ūžė lyg bičių avilys. Niekam nebuvo liūdna, nei nuobodu….  Visus susirinkusius linksmino , pačias gražiausias dainas ir melodijas dovanojo ŠRSKC Bridų filialo Pakapės romansų atlikėjų grupė ,,Vėjūnė“, Pakapės stilizuota kapela, vad. J. Muliarčikas,  Bridų  armonikininkė  Z. Atstopienė , solistė, R. Šiškutė, vad. R. Šiškuvienė ir visus užbūrusi grupė LOTUS iš Klaipėdos. Ąžuolų vainikais buvo padabinti Jonai, Joanos ir Rasos. Visi skanavo tradicine jau tapusia,, Rasų“ sriuba, gaivinosi šalta arbata ir kt. skanėstais.

Dėkojame  ŽŪB  Bridų  ir jos vadovui A. Samoškai už paramą, jau antri metai laužui rąstų ir malkų parūpina UAB ,,Pušų paunksmė“ direktorius R. Pocius. Nuoširdus ačiū  bridiškiams Jolantai, Aušrai, Gitanai, Birutei, Arvydui, Andželikai, Rūtai, Arnoldui, Reginai ir kt. Tik bendrai, sutartinai dirbdami pasieksime,  gražių, nuostabių švenčių.

 

Nijolė Girniuvienė

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Bridų filialo informacija

 

smartcapture
smartcapture