Rajoninė vaikų ir jaunimo teatrų šventė ,,Po kauke“ Guzdžiuose

Gruzdžių filiale vyko rajoninė vaikų ir jaunimo teatrų šventė ,,Po kauke“.  Šventę pradėjo Kuršėnų L.Ivinskio gimnazijos mokiniai su  literatūrine kompozicija „Pasveikink su gyvenimu“. Kompoziciją paruošė mokytojos Asta Mazūraitė ir Vita Šventickienė.

Gerą nuotaiką gausiai susirinkusiems žiūrovams dovanojo ŠRSKC Micaičių filialo kūrybinės raiškos būrelis su  spektakliu pagal Antono Desant Egziuperi knygą „Mažasis princas“, kurį parengė Irena Kaselienė.

Taip pat gerų emocijų puokštę dovanojo ir Kužių gimnazijos moksleiviai su  spektakliu pagal Lymano Franko Bauno pasaką „Stebuklingieji ledinukai“, režisierės Tatjana Borisevičienė ir Genovaitė Stankienė.

Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro vaikų lėlių teatras parodė spektaklį pagal  Anelės Kairaitienės kūrinį „Ko verkė zuikutis“, vadovė Rasa Poškienė.

Šventę vainikavo ir publiką iki ašarų juokino Gruzdžių A. Griciaus bibliotekos teatras „Stebuklingas lagaminas“ su Ugnės Jasiškytės spektakliu „Skėtis keliauninkas“.

Dalyvius sveikino ir apdovanojo švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Elena Leparskienė ir  Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro vyriausiasis režisierius Zenonas Gestautas.

 

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Gruzdžių filialo informacija

Foto akimirkos Vaivos Melvydaitės