Edukacinis užsiėmimas „Svajoti, kurti, tobulėti“

Draugystė ir neįkainojama, ir nuostabi: mes gerbiame tą, kuris myli savo draugus, ir turėti daug draugų atrodo labai gražu. Drąsučių moterų klubas „Gyvenimo prieskoniai“ labai džiaugiasi savo ilgamete draugyste su VŠĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos profesijos mokytojomis Vida Liorentiene ir Giedre Jakutiene.

Vasario 12 d. pavakarę moterų klubo moterys rinkosi į edukacinį užsiėmimą „Svajoti, kurti, tobulėti“. Pirmiausia profesijos mokytojos buvo pakviestos į linijinių šokių repeticiją, iš pradžių žingsneliai atrodė sudėtingi, bet moterų šypsenos ir pagalba padėjo puikiai sušokti ne vieną šokį.

Kiekviena moteris nori, kad artėjant meilės dienai stalas būtų puošnus ir patrauklus, todėl profesijos mokytoja Giedrė Jakutienė visas susirinkusias edukacinio užsiėmimo dalyves mokė stalo serviravimo paslapčių. Ji paruošė ir parodomąjį, paserviruotą stalą, skirtą meilės dienai. Moterims netrūko ir klausimų, domėjosi kokių spalvų servetėles naudoti, kaip stalo įrankius sudėlioti pagal paskirtį. Vėliau mokytoja moteris mokė lankstyti servetėles.

Profesijos mokytoja Vida Liorentienė moterims atskleidė daug paslapčių apie fondiu, juo galima mėgautis įvairiuose susibūrimuose, valgyti keliese iš vieno indo, kuris yra šildomas iš apačios žvakės ar degiklio pagalba.

Negalima tiksliai nustatyti akimirkos kada atsiranda draugystė, mes labai džiaugiamės, kad mūsų gyvenimo kelyje yra draugų, kurie ne tik pas mus atvyksta pabūti, bet ir išmoko mus kažko naujo.

 

 

Inga Jonuškienė

Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Drąsučių filialo informacija