„Sudie – Senieji, sveiki – Naujieji“

Nauji metai – toks laikas,
Kai verta sustoti, prabėgusi laiką gerai apgalvoti,
Pamiršti blogumą, įleisti gerumą,
Tikėti stebuklais, juk kartais taip būna!
Su Naujaisiais metais! Yra metuose nuostabi naktis, kai nesinori miego, kai norisi šėlti, kai norisi būti būryje  ir laukti kažko nuostabaus, nepakartojamo. Kiekvienas stengiamės pajusti savo širdies virpėjimą, kai laikrodžio rodyklės sustoja ties 12-ta valanda kai visos blogybės, negerovės išlekia į dangų kartu su fejerverkų salvėmis.

Linksmai, triukšmingai, su šokiais, žaidimais, vaidinimais Naujuosius 2019-uosius metus sutiko Bridų kaimo žmonės. Naujųjų metų  pasitiktuvių pradžią  paskelbė meno vadovė R.Šiškuvienė. Šventinei nuotaikai nuteikė dainos ir fleitos garsai, kuriais pasidalino solistė R.Šiškutė. R.Melenienės ir N.Jucienės suvaidinti jumoristiniai personažai  nukėlė į vaikystę, jaunystę, prabėgusius metus. Kalėdų senelio padėjėjos( R.Melenienė ir N.Jucienė) visus vakaro dalyvius apdalino dovanėlėmis. Šokių ir įvairių pramogų siautulyje atskubėję Naujieji metai pasitikti gausiais fejerverkais ir dideliu triukšmu.

Ne tik naujametinę naktį, bet ir prieškalėdinį laikotarpį Bridų kaime buvo smagu, gražu. Kiekvienais metais vis daugiau sodybų nušvinta girliandų šviesoje.

…kad taip gražiai tvarkydamiesi, draugiškai, vieningai, būryje gyventume visus ateinančius metus?! Su Naujaisiais metais!

 

ŠRSKC Bridų filialo informacija