,,Kalėdų stebuklo belaukiant “ Briduose

Esame patyrę gražių akimirkų, susijusių su įvairių švenčių, su reikšmingesnių ar kasdieniškų vakarų rengimu. Sunkus nuovargis, išorinis bei vidinis chaosas ir nutilusi salė, užlieta kažkokios ypatingos, taurios šviesos. Pajuntame, kad įvyko kažkas svarbaus, unikalaus. Bet tai visada trapu ir laikina.

Kaip vadiname tą laiko tėkmę praleistą kartu? Vakaru, renginiu, švente ar tiesiog nuoširdžiu buvimu šalia kitų. Kaip siekti, kad ji sušildytų kuo daugiau žmonių?

Kasdien galėtume pastebėti įvairių įdomių dalykų. Tik galbūt neatkreipiame dėmesio, galbūt manome, kad viskas jau matyta, viskas jau aišku. Ar mokame nustebinti? Tarsi regėtume pirmą kartą? Apžvelgiant prabėgančius metus kyla labai  daug viena kitai prieštaraujančių minčių… Briduose vyko tradicinis kalėdinis renginys ,,Kalėdų stebuklo belaukiant”. Nuotaikingą programą susirinkusiems parodė Šiaulių rajono savivaldybės KC cirko grupės nariai, vadovaujami N.Kundrotienės.

Po šventinio pasirodymo Bridų filialo renginių organizatorė N.Girniuvienė pasveikino visus su artėjančiomis šventėmis ir vaišino saldumynais. Šventės ateina ir vėl išeina…O mes pasiliekame laukti naujos ateities…  Taigi tegul ateinanatys Nauji metai būna veržlus žingsnis į sėkmę mums visiems, o senųjų patirtis teįkvepia naujoms idėjoms ir teisingiems sprendimams.  Linksmų ir laimingų Naujųjų 2019 – ųjų!

 

ŠRSKC Bridų filialo informacija