Respublikinės romansų muzikos šventės „Kai suvirpina stygą širdies…“ Verbūnuose aidai

 

Penktadieniu užsibaigęs šiųmetis ruduo dovanojo verbūniškiams ir miestelio svečiams galimybę ir vėl susitikti  kasmetiniame, šįkart net respublikiniame, romansų vakare „KAI SUVIRPINA STYGĄ ŠIRDIES…“. Nuolatiniai klausytojai jau seniai pastebėjo, kad šventiški romansų dainuotojų susitikimai kaskart vis kitokie tiek atlikėjais, tiek motyvais, tiek scenografija, tačiau visada neįtikėtinai šilti, subtilūs ir jaukūs.

Šįkart tą ypatingai romantišką ir romansišką atmosferą savo nuoširdžiausiomis dovanomis – dainomis ir organizatorių rūpesčiu bei kiekvienu apgalvotu žodžiu, mostu, žvilgsniu kūrė namiškiai: ŠRSKC Verbūnų filialo kultūros darbuotojai, romansų atlikėjų grupė „Retro“, vadovė Ona  Baranauskienė, mišrus vokalinis duetas Sonata ir Mantas, bei išskirtiniai svečiai: Kelmės raj. Šaukėnų kultūros ir amatų centro vokalinis tercetas „Anima“, vadovas Aidas Kalinčikas, Radviliško raj. Grinkiškio kultūros namų vokalinis duetas, vadovė Virginija Šepronienė, Telšių raj. Luokės seniūnijos mišrus kvartetas, vadovas Algirdas Stankus, Kelmės raj. Pakražančio kultūros centro tradicinė kaimo kapela „Gers čiesas“, vadovė Laima Lapinskienė, Akmenės kultūros namų liaudiškų romansų grupė „Akmenės vyrai“, vadovas Alvydas Vaičiakauskas, Latvijos lietuvių bendruomenės vokalinis kvartetas „Labirintai“, vadovas  Toms Kazimirisaņecs.

Kiekvienas atlikėjas, duetas ir grupė buvo užlieti pelnyta žiūrovų aplodismentų lavina, nuoširdžiais Kužių seniūnijos seniūnės Jolandos Rudavičienės, ŠRSKC direktorės Jovitos Lubienės, mokytojos Akvilinos Žadeikienės – vakare skambėjusių eilių autorės – padėkų ir sveikinimų žodžiais. Vakaras buvo išties ilgas, bet nė kiek neprailgęs, praturtėjęs ne tik romansais, bet ir užsimezgančiomis pažintimis, čia ir dabar gimstančiais būsimų romansų vakarų planais ir svajonėmis. Kokiomis? – ateikit ir pamatykit, kitą rudenį…

 

ŠRSKC Verbūnų filialo informacija