Žolinės Pakapėje

IMG_2707

Rugpjūčio 15 dieną –  Žolinių šventės proga – seniūnaitijos bendruomenė, kartu su Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro darbuotojais, pakvietė visus susitikti Pakapėje.

Šventės organizatoriai jau sukūrė savo papročius – švęsti Žolinę draugėje, kartu pabūti, pabendrauti. Nes yra tikima, kad Žolinių dieną, kai susitinka vasara ir ruduo,  būtinai reikia susitikti su draugais ir giminėmis, kitaip visi metai bus blogi. Tad, kad metai būtų geri, Pakapės bendruomenė susirinko pabūti kartu ir taip pat pasikvietė draugų. Į šventę atvyko ir gabių svečių – LR Seimo narys Juozas Rimkus, Šiaulių rajono vicemeras Algis Mačiulis, Šiaulių rajono savivaldybės  Tarybos narė Judita Šakočiuvienė, Šiaulių r. Pakapės mokyklos direktorė Vilma Bagdonienė, Pakapės klebonas Donatas Grabažis , Pakruojo rajono Pašvitinio klebonas Vidmantas Kapučinskas, ir Bridų filialo renginių organizatorė Nijolė Girniuvienė

Žolinių šventę atidarė ir visą šventę paįvairino Kantri ir linijinių šokių kolektyvas „Brandi kava“ (vadovė Asta Rimkuvienė).

Asociacijos, Pakapės seniūnaitijos bendruomenė, pirmininkė Nijolė Šavelskienė  įteikė padėkas ir atminimo dovanėles renginio rėmėjams, gražiausių sodybų šeimininkams, visiems prisidėjusiems prie šventės organizavimo.

Pagalbininkams ir rėmėjams savo dainas skyrė Pakapės kaimo romansų atlikėjų grupė „ Vėjūnė“ ir stilizuota kapela „Trys plius trys“, kolektyvų vadovas Julius Muliarčikas

Kadangi Žolinės, tai bendruomenės susibūrimo šventė, o kokia šventė be suneštinių  vaišių.  Juk prie bendro stalo, vaišinantis, lengviau bendrauti, pasidalinti rūpesčiais ir džiaugsmais. Vaišėmis pasirūpino šventės rėmėjai.

Pasivaišinę ir pabendravę šventės dalyviai neišsiskirstė – laukė koncerto „Dėk žiedą prie žiedo – vainiką nupinsi“

Koncerte dalyvavo – Kelmės rajono savivaldybės, Tytuvėnų KC Mockaičių kaimo kapela (vadovas Arvydas Čiužauskas), Šiaulių rajono savivaldybės  KC Drąsučių filialo  liaudiškos   muzikos kapela ,, Ringuva“ (vadovas Kęstutis Rupšys),  Šiaulių kultūros centro Rėkyvos moterų ansamblis ,, Dainora“ (vadovė Romutė Majauskienė),  Pakapės  kaimo romansų atlikėjų grupė ,, Vėjūnė“ ir  stilizuota liaudiškos muzikos kapela ,, Trys plius trys” (vadovas Julius Muliarčikas).

Šventę organizavo Asociacijos, Pakapės seniūnaitijos bendruomenė, pirmininkė Nijolė Šavelskienė ir Šiaulių raj.sav.Kultūros centro darbuotojai. Renginį vedė  mokytoja Renata Šimaitienė.

Graži tradicija, sukviečianti bendruomenės narius bendravimui, susibūrimui ir pabuvimui kartu. Dar ilgai šventės akimirkos bus aptarinėjamos, prisimenamos gražiu žodžiu, o po to laukimas… Iki kitos šventės

 

Filialo informacija

DSC01136 IMG_2620 IMG_2629 IMG_2631 IMG_2698 IMG_2709