Trys Romantikai: J. Brahms, M. Bruch, A. Bruckner

Romantikai_Siauliai_netuiMaloniai kviečiame  į choro „Polifonija“ trečiojo jubiliejinių 40 metų koncertų ciklo koncertą „TRYS ROMANTIKAI: J. Brahms, M. Bruch, A. Bruckner“, kuris įvyks Šiaulių kamerinėje salėje „Polifonija“ (Aušros al. 15). Koncertas įvyks spalio 2 dieną 18.30 val.Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“, šiemet švenčiantis 40-ąsias kūrybinės veiklos metines, rengia išskirtinę romantinės muzikos puotą šiauliečiams ir miesto svečiams. Koncerte skambėsianti M. Brucho, A. Brucknerio, J. Brahmso muzika sužydės visomis spalvomis juolab, kad ją atliks ne tik vienas žinomiausių ir profesionaliausių Lietuvos chorų, bet ir „Polifonijos“ scenos partneriai, pripažinti atlikėjai Sonata ir Rokas Zubovai (fortepijoninis duetas) bei dirigentas Arūnas Pečiulis (Austrija-Lietuva).

Iš Klaipėdos kilęs A. Pečiulis jau daugiau kaip du dešimtmečius gyvena ir dirba Zalcburge. Prieš metus jam įteiktas Michaelio Haydno medalis už ypatingus nuopelnus „Salzburger Liedertafel“ choristų sambūriui. „Salzburger Liedertafel“ pirmąjį viešą koncertą surengė dar 1848 metais. Jo menu žavėjosi Austrijos kaizeriai, karaliai ir erchercogai. A. Pečiuliui „Salzburger Liedertafel“ tapo antraisiais namais dar studijų Zalcburgo „Mozarteum“ universitete laikais: 1993-aisiais jis tapo choro antruoju dirigentu, 2004 metais – meno vadovu, o prieš ketverius metus – ir prezidentu.

Sonatos ir Roko Zubovų fortepijoninis duetas – lygiaverčiai atlikėjai scenoje, tačiau dabar Rokas Zubovas pagarsėjo ne tik kaip puikus pianistas, garsiųjų Zubovų dinastijos atžala, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio proanūkis, bet suspindo ir kaip aktorius, suvaidinęs savo garsųjį prosenelį britų režisieriaus Roberto Mullano kino filme „Laiškai Sofijai“.

Bilietai 15 Lt (4,34 EUR), 10 Lt (2,90 EUR) (su nuolaida)
Bilietus galite įsigyti ir Šiaulių kamerinės salės „Polifonija“
bilietų kasoje.
BILIETŲ REZERVACIJA TELEFONU 8 41 521160
Nuolaidos taikomos moksleiviams, studentams, pensininkams, žmonėms su
negalia, pateikus pažymėjimą.

http://www.polifonija.lt/p/renginiai-skaityti?id=2

http://www.bilietupasaulis.lt/lit/bilietai/koncertai/trys-romantikai-j-brahms-m-bruch-a-bruckner-151987/