Maestro Virgilijus Noreika koncertuos gimtojo miesto publikai

 Noreika1

Š. m. rugsėjo 26 dieną, 18 val.  Šiaulių valstybinės koncertinės įstaigos „Polifonija“ koncertų salėje vyks nuotaikingas ir žavus  vokalinės muzikos koncertas. Už ilgametę meilę ir lojalumą savo gimtojo miesto klausytojams  padėkos koncertą dovanos operos legenda, vokalo muzikos virtuozas, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, Maestro Virgilijus Noreika (tenoras).

 Legendinio tenoro Kipro Petrausko mokinys, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius, Lietuvos operos grandas Virgilijus Noreika jau penktą dešimtmetį užima pirmaujančią poziciją lietuvių operinėje muzikoje kaip unikalaus, nepaprasto grožio tembro tenoras, koncertuojantis su Lietuvos ir užsienio šalių orkestrais. Maestro gastroliavo Bulgarijoje, Rumunijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rusijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Austrijoje, Italijoje, Danijoje, Suomijoje, Švedijoje, JAV, Kanadoje, Čilėje, Peru, Argentinoje, Venesueloje, Japonijoje, kt. Virgilijus Noreika, per daugiau nei penkis dešimtmečius besitęsiančią solisto karjerą, surengė  beveik 1000 solinių koncertų- rečitalių!

 Virgilijų Noreiką ypatingai džiugina susitikimai su Lietuvos publika, todėl Maestro yra pasiryžęs surengti kuo daugiau koncertų įvairių šalies regionų miestuose ir miesteliuose. Šiems susitikimams-koncertams paruošta ypatinga programa „Virgilijus Noreika. Mano Lietuva“, skirta visiems ir kiekvienam.

„Kol dar balsas skamba ir sveikata leidžia, tol dainuosiu publikai. Jaučiu, kad mano atliekamos dainos, arijos iš populiarių operų ir operečių dar žmonėms reikalingos, o ir man pačiam tie koncertai, bendravimas su publika, suteikia žvalumo ir energijos“, – viename iš interviu pasakojo V. Noreika.

Drauge su Maestro Virgilijumi Noreika koncerte dalyvaus jo klasės absolventas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas, Choro dirigavimos ketedros vedėjas, choro dirigentas ir dainininkas Dainius Puišys (baritonas) bei pianistas ir dirigentas Vytautas Lukočius (fortepijonas).

Spalvingoje rugsėjo 26 d. koncerto programoje klausytojai išgirs S. Šimkaus, J. Gruodžio, B. Dvariono, K. Kavecko, V. Klovos, A. Bražinsko operų arijas, romansus, dainas, duetus ir gerai pažįstamas, estrados klasika tapusias B. Gorbulskio, M. Vaitkevičiaus, A. Raudonikio ir kt. lengvąsias melodijas bei užsienio kompozitorių populiarius opusus.

Tikra muzikos gurmanų puota ! Koncerto vedėjas, žinomas muzikologas, radijo ir televizijos laidų vedėjas Viktoras Gerulaitis  įpins ir žodžio meną. Žaismingos iškalbos nestokojantis konferansje klausytojus lydės emocingais muzikos takais…

Tad susitikime rugsėjo 26 dieną 18 val. Šiaulių valstybinės koncertinės įstaigos „Polifonija“ koncertų salėje ir jaukiai praleiskime vakarą!

 

Šiaulių kamerinėje salėje „Polifonija“ (Aušros al.15).


Bilieto kaina 35 (10,14 EUR) Lt ir 25 (7,24 EUR) Lt (su nuolaida)
Bilietus galite įsigyti Šiaulių kamerinės salės „Polifonija“
bilietų kasoje

Bilietų rezervacija telefonu 8 41 521160

www.polifonija.lt