SK „Kristalas“ surengė Sportininkų pagerbimo šventę

SP002

 

Gegužės 18 dieną į Kuršėnų kultūros centrą rinkosi SK „Kristalo“ nariai, jų šeimos, draugai, valdžios atstovai, sporto mėgėjai.

Pirmą kartą per 28-erius gyvavimo metus sporto klubas visus sukvietė į Sportininkų pagerbimo šventę. Renginio tikslas buvo daugiau papasakoti apie SK „Kristalo“ veiklą, pasiekimus ir apdovanoti narius, kurie nusipelnę klubui „Garbės nario sertifikatais“.

Šventę pradėjo projektas RADOM – balsas ir šokis, scenoje neįprastas vokalistės (Dovė) ir šokėjos (Roberta) derinys. Po to į sceną buvo pakviestas SK „Kristalo“ prezidentas Alfredas Jonuška, kuris papasakojo apie šventės idėją, tikslą ir kodėl būtent visus sukvietė į Kuršėnų kultūros centro didžiąją salę. Taip pat pirmasis klubo vadovas Jonas Novogreckis pasakojo apie klubo įsikūrimo pradžią 1985 metais, pirmąsias sporto šakas, didžiausius pasiekimus ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniuose renginiuose.

Pirmieji „Garbės nario“ sertifikatais buvo apdovanoti tie žmonės, kurie labiausiai prisidėjo prie klubo įkūrimo, plėtojimo. Sertifikatus gavo: Jonas Novogreckis, Vidmantas Janušauskas, Elijus Spulginas, Antanas Gricius, Gražvydas Felinskas ir Alvydas Alsys.

Apie SK „Kristalo“ tinklininkus turėjo galimybę papasakoti Stasys Stugys, kuris džiaugėsi, kad tinklinis atgimsta ir vyrai šį sezoną tapo Žiemgalių lygos vyrų tinklinio čempionais.

Antanas Gricius bei Raimundas Šidlauskas pristatė jėgos trikovę, svarsčių kilnojimą ir virvės traukimą. Visi susirinkę galėjo pamatyti filmukus iš šių sporto šakų rungtynių ir įsimintinų kuršėniškių pergalių. Šios sporto šakos yra laimėjusios daugiausia medalių ir sportininkai gina SK „Kristalo“ garbę ne tik Lietuvos čempionatuose, tačiau ir Europos bei Pasaulio pirmenybėse atstovaudami Lietuvą. Didžiausias būrys sportininkų iš šių sporto šakų buvo apdovanoti SK „Kristalo“ „Garbės nario sertifikatais“. Virvės traukimo srityje: Raimondas Šidlauskas, Edvardas Akučka, Rolandas Pieža, Irmantas Adomaitis, Rimantas Urnikis, Jonas Ribikauskas, Silva Urbonavičienė, Rasa Piežienė, Larisa Šidlauskienė, Rasa  Micevičienė, Dovilė Antukaitė, Gintarė Jasnauskaitė, Živilė Antukaitė, Daiva Šiušienė, Ala Akučkienė, Regina Jasnauskienė. Svarsčio kilnojimas: Mindaugas Gelžinis, Kęstutis Slavinskas, Jurgita Griciūtė, Dovilė Griciūtė, Nerijus Lenkauskas, Giedrius Rimša, Jolita Vitkauskaitė, Armandas Krivickas, Ernesta Bumbulytė. Jėgos trikovė: Aidas Steponavičius, Žydrūnas Šulcas, Aleksej Aleksandrovič, Alvydas Vitkauskas ir Jokūbas Stasiulis.

Iškart po to į sceną buvo pakviestas klubo prezidentas Alfredas Jonuška, kuris visiems pristatė krepšininkų komandą, pasiekimus. Šie metai buvo ypatingai geri, nes pirmą kartą Šiaulių rajono istorijoje Kuršėnų komanda tapo RKL bronzos medalių laimėtojais, taip pat jau penktą kartą Šiaulių krepšinio lygoje iškovota Čempionų taurė. Krepšinio komandos treneriai Elijus Spulginas ir Egidijus Morkūnas kalbėjo apie komandos komplekavimą, šį sezoną ir nuveiktus darbus. Didžiajame ekrane visi galėjo išvysti akimirkas iš pergalingų rungtynių Kuršėnuose, kai komanda iškovojo RKL bronzos medalius bei Gintaro Kukanausko „monstrišką“ dėjimą mažajame finale. Krepšinio srityje „Garbės nario sertifikatus“ gavo: Aidas Zorys, Vismantas Čepliauskas, Mažvydas Čepliauskas, Laimonas Ališauskas, Ramūnas Norutis, Vygantas Grigaitis, Mindaugas Lukšas, Vidmantas Staponkus.

Visus susirinkusius sveikino LR Seimo narė Rima Baškienė, kuri įteikė padėką SK „Kristalo“ prezidentui Alfredui Jonuškai. Šiaulių rajono meras Algimantas Gaubas džiaugėsi sportininkų pergalėmis ir savivaldybės padėkomis apdovanojo krepšinio komandą, kuri garsina rajoną RKL pirmenybėse. Apdovanojimus gavo: Matas Damkus, Dovydas Valentėlis, Nerijus Keleras, Mindaugas Kumpis, Gintaras Kukanauskas, Nerijus Daunoravičius, Aurimas Andrušaitis, Domantas Aputis, Mantas Jankaitis, Benas Andriekus, Neilas Zagorskis, Daivaras Pakarklis, Mindaugas Norkus. Komandos vyriausias treneris – Egidijus Morkūnas, treneris – Elijus Spulginas. Pasinaudodamas proga Alfredas Jonuška užkabino pirmosios vietos ŠKL medalį Mindaugui Norkui, o Gintarui Kukanauskui įteikė ŠKL prizus: daugiausia kamuolių atkovojančio ir naudingiausio ŠKL žaidėjo statulėles. Taip pat mero buvo apdovanotas ir Jokūbas Stasiulis, kuris jėgos trikovės rungtyje puikiai pasirodė Pasaulio čempionate, apdovanojimą gavo ir jo treneris Antanas Gricius.

SK „Kristalas“ ypatingai norėjo padėkoti visiems klubo rėmėjais, be kurių nebūtų tokių pasiekimų. Padėkas ir RKL bronzos medalius klubo prezidentas įteikė Šiaulių rajono savivaldybės merui Algimantui Gaubui, taip pat tokia padėka priklausė UAB „Grafų baldai“ ir UAB „Limega“. Kiti rėmėjai, informaciniai rėmėjai ir draugai buvo apdovanoti padėkomis. SK „Kristalo“ rėmėjai UAB „Granulta“, UAB „Gedvaira“, „ERGO Insurance SE“ Lietuvos filialas, UAB „Skulas“, UAB „Vilraima“, UAB  „Autoera“, UAB „Valvėsta“, UAB „Jupojos statybinės medžiagos“, UAB „Vytauto Krištopaičio individuali įmonė“, UAB „Atsiauta“, UAB „Gausuva“, UAB „Bolluq“, Individuali įmonė „Topnet“, UAB „Apgintis“, UAB „Kotesa“, Dainiaus Galkio firma, Mindaugas Matas, Jolantos Rugenienės Individuali Įmonė , UAB „Agrokoncernas“. Informaciniai rėmėjai: Dienraštis „Šiaulių kraštas“, „Saulės radijas“, Kursenai.lt. Draugai: Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla, Kuršėnų Pavenčių mokykla, Kuršėnų Kyokushin karate klubas „DAO“.

Savaitę prieš šventę SK „Kristalo“ ir Kuršėnų puslapiuose facebooke vyko konkursai sirgaliams, kurie galėjo laimėti ŠKL Čempionų marškinėlius. Šventės metu buvo apdovanoti laimėtojai Tautvydas Knečiūnas ir Gytis Grigaitis. Sportininkų pagerbimo šventę užbaigė grupė „Neto“, o visos šventės metu dar ne kartą pasirodė Projektas RADOM.

SK „Kristalas“ dėkoja visiems susirinkusiems, visiems prisidėjusiems, sirgusiems, sportavusiems. Tikimės, kad Sportininkų pagerbimo šventė taps tikra tradicija ir šventė Kuršėnuose.


www.kristalas.net
inf.

Sauliaus Barasos nuotraukos